Jump to content

Welcome to ProUnion RPG - Community
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

SERVERUL ESTE IN LUCRU.
SCHIMBAM HOST-UL !!

Photo

[Propunere] Ketama

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Ketama126

Ketama126

LoveGang CXXVI

• Members
  • 25 posts
  • Time Online: 14h 13m 21s

Numele propunerii: Sa fie adaugata categoria de SaMp/Cs
Descriere: Sa fie adaugata aceasta categorie in care la Samp sa fie postate tutoriale/script/moduri/mape etc, iar la cs tot la fel.
Cu ce ne-ar ajuta?: Ar fi frumos
Cat de importanta este aceasta propunere?: Nu foarte mare.

• Amuly7 likes this
Look at the sky tonight, all of the stars have a reason
A reason to shine, a reason like mine and I'm fallin' to pieces

Popica

Popica

Old Player

• Members
  • 35 posts
  • Time Online: 4d 32m 35s

Pro ! Pot sa ajut la categoria de cs daca e nevoie.

mPH9UJD.jpg

x8fqyBV.png

Spike

Spike

Drogat cu muzica

• Members
  • 26 posts
  • Time Online: 7d 22h 43m 47s

Salut,

Sectiune separata pentru CS ar fi inutila, deoarece nu exista un server pe comunitate... Deci n-ar avea rost, parerea mea

Zic PRO, dar nu cred ca ajuta cu ceva daca nu ai si un server.

Ketama126

Ketama126

LoveGang CXXVI

• Members
  • 25 posts
  • Time Online: 14h 13m 21s

Salut,

Sectiune separata pentru CS ar fi inutila, deoarece nu exista un server pe comunitate... Deci n-ar avea rost, parerea mea

Zic PRO, dar nu cred ca ajuta cu ceva daca nu ai si un server.

Nu cred ca ar fi inutile, in cat pune de exemplu la CS (eu nu joc si nu am jucat prea mult sa fiu sincer deci nu cunosc nimic), poate in viitor un membru al comunitati vrea sa-si deschida server de CS pentru aceasta comunitate, si ar fi jucatori care ar posta script-uri sau mape facute de ei etc, cred ca ar fi util.

Iar la SAMP poate cineva este apasionat de script si iar place sa-si posteze propriile creatii, sau altul stie sa faca mape si iar place sa arate ce creeaza, sau altfel, poate cineva ii place sa isi puna modpack pe GTA (eu sincer nu, nu imi plac, dar sunt gusturi personale) s.a.m.d

Repet, sunt pareri personale, dar pentru mine din acest motiv cred ca ar ajuta comunitatea ! Astept alti membri cu Pro/contra daca este

Look at the sky tonight, all of the stars have a reason
A reason to shine, a reason like mine and I'm fallin' to pieces

Popica

Popica

Old Player

• Members
  • 35 posts
  • Time Online: 4d 32m 35s

In viitor m-am gandit eu ca daca ar fi posibil o sa deschid un server de cs pe comunitate. Asta dupa ce o sa ne adunam macar 50 constant pe serverul de samp. Dar nu strica sa fie o sectiune legata de cs pana atunci, poate mai sunt pasionati pe comunitate.

mPH9UJD.jpg

x8fqyBV.png

Mr.Zeth

Mr.Zeth

World Leader

• Scripter
  • 71 posts
  • Discord: mr.zeth#0627
  • Time Online: 3d 16h 17m 11s

mi se pare si mie la fel de aiurea ce rost are daca nu e server de cs si abia e serverul de samp